Produkty

 


Kontaktujte  nás

DAREX
Darčeková predajňa

Panská 8
Bratislava 811 01
Slovenská Republika

tel.č.
+421 907 907 807
+421 949 333 999

email:
kontakt@darexonline.sk
darexonline@gmail.com


Tento e-shop podporuje:

heureka.gif

najnakup.jpg

pricemania.gif

pesiazona.jpg

tovar.pngBeluga Gold line Leather pack 0,7

Výrobca: Beluga
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: VODKA003BEL
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 133.33
159.99 ks

Vodka Beluga Gold line je chef-d’oeuvre výroby vodky, ktorá vyžaduje mnoho času a námahy, keďže technologický proces tvorby tohto produktu vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zabezpečuje mimoriadne starostlivé spracovanie každého jej elementu.

Receptúra tohto nápoja je jedinečná a zložitá. Technologický proces výroby veľkolepej vodky Beluga Gold Line trvá mesiace. Základom vodky je sladový lieh a priezračná voda pod tlakom, pochádzajúca zo sibírskych prameňov. Charakteristickou črtou produkcie sladového liehu je využitie osvedčených sladových enzýmov, ktoré výrazne napomáhajú zlepšovať chuť Beluga Gold Line.

Je to práve slad, ktorý tejto vodke dodáva plnšiu, “neriedenú” chuť.

Vodka Beluga Gold Line nie je vyrábaná masovo, jej kvantita je limitovaná. Jedná sa o exkluzívny produkt. Množstvo dennej produkcie je stanovené na 900 kusov. Merané štandardami modernej produkcie alkoholu sa jedná o extrémne nízku kvantitu a zároveň najvyššiu a stabilnú kvalitu, ktorá stojí za úsilie vkladané do jej výroby. Každá fľaša obdrží individuálne číslo, ktoré dokladá prísnu kontrolu kvality výroby.

Fľaša vodky Beluga Gold Line si zasluhuje osobitný popis. Je strohého a vyberaného tvaru s plným dnom. Je vyrobená z optického krištáľovo čistého francúzskeho skla. Kovový nápis a exkluzívny 3D symbol bieluhy je pripájaný ku každej fľaši ručne. Výrobok je uzavretý talianskou zátkou “Camus”, ktorá je následne spolu s hrdlom fľaše pokrytá sieťovinou. V poslednom kroku je zátka zapečatená pečatným voskom a pečaťou. Tento prvok umožňuje zachovať skutočnú kvalitu a chuť tohto produktu. Každá fľaša je dodávaná so špeciálnym kladivkom s kefkou na odstránenie pečatného vosku.yby.