Kontaktujte  nás

DAREX
Darčeková predajňa

Panská 8
Bratislava 811 01
Slovenská Republika

tel.č.
+421 907 907 807
+421 949 333 999

email:
kontakt@darexonline.sk


Tento e-shop podporuje:

heureka.gif

najnakup.jpg

pricemania.gif

pesiazona.jpg

tovar.png
Slivovica Budík zlatá 0,7 52%

Cena 15.99
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 13.33
Výrobca: Jelinek
Záručná doba: 24 mesiacov
ks


Tento typ destilátu je svetovo ojedinelý. Svojou vôňou pripomína koňak, chuťou potom veľmi jemne slivky. Jedinečnú harmonickú chuť a zlatistú farbu získava táto slivovica dlhodobým zrením v kadiach z limousinského dubu. Vyrábané podľa tradičnej receptúry vizovického palírníka Karla Singra (1864 - 1942).

Vlajkovou loďou RUDOLF JELÍNEK, a.s. je typicky český destilát a to bez zveličovania. Na Vizovicku sa slivky pestujú a spracovávajú od nepamäti a popri slivkovom lekvári a sušených slivkách patrí už od 18. storočia ku koloritu kraja charakteristická vôňa slivovice. V súčasnej dobe ponúkame slivovicu v niekoľkých variantoch známych nielen u nás, ale i na celom svete.

Klasická Jelínková slivovica sa vyrába trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. V jeho vôni cítime sladkastú arómu kôstok, ktoré však nepotláčajú ovocný charakter. V chuti je slivovica vďaka zretiu a tradičným postupom jemná, stredne aromatická.

Zlatá slivovica vôňou pripomína koňak, chutí veľmi jemne po slivkách. Jedinečnú harmonickú chuť a zlatistú farbu získava táto slivovica dlhodobým ležaním hoblín limousinského duba v destiláte. Naopak, slivovici z Valašského kráľovstva dodáva jej zlatú farbu a chuť podiel sušených sliviek.


Informácie o výrobcovi (Link)

cart 0.00 € / 0 ks
delivery 0.00 €
Naposledy zobrazené


          U nás môžete platiť:     

credit_cards.jpg