Produkty

 


Kontaktujte  nás

DAREX
Darčeková predajňa

Panská 8
Bratislava 811 01
Slovenská Republika

tel.č.
+421 907 907 807
+421 949 333 999

email:
kontakt@darexonline.sk
darexonline@gmail.com


Tento e-shop podporuje:

heureka.gif

najnakup.jpg

pricemania.gif

pesiazona.jpg

tovar.pngSlivovica Kosher zlatá 5 r. 0,7 50%

Výrobca: Jelinek
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 4 ks
Cena bez DPH: 30.83
36.99 ks


Tento typ destilátu nemá vo svete páru. Jedinečnú harmonickú vôňu, pripomínajúcu koňak, zlatistú farbu a jemnú chuť sliviek získava táto slivovica päťročným zrením destilátu v sudoch z limousinského dubu.

Jedinečný kóšer výrobok s dlhoročnou tradíciou sa tak, ako všetky naše kóšer výrobky pýši certifikátom americkej Ortodoxnej únie (Orthodox union).

Vlajkovou loďou RUDOLF JELÍNEK, a.s. je typicky český destilát a to bez zveličovania. Na Vizovicku sa slivky pestujú a spracovávajú od nepamäti a popri slivkovom lekvári a sušených slivkách patrí už od 18. storočia ku koloritu kraja charakteristická vôňa slivovice. V súčasnej dobe ponúkame slivovicu v niekoľkých variantoch známych nielen u nás, ale i na celom svete.

Klasická Jelínková slivovica sa vyrába trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. V jeho vôni cítime sladkastú arómu kôstok, ktoré však nepotláčajú ovocný charakter. V chuti je slivovica vďaka zretiu a tradičným postupom jemná, stredne aromatická.

Zlatá slivovica vôňou pripomína koňak, chutí veľmi jemne po slivkách. Jedinečnú harmonickú chuť a zlatistú farbu získava táto slivovica dlhodobým ležaním hoblín limousinského duba v destiláte. Naopak, slivovici z Valašského kráľovstva dodáva jej zlatú farbu a chuť podiel sušených sliviek.

Informácie o výrobcovi (Link)