PRODUKTY
 
 


Kontaktujte  nás

DAREX
Darčeková predajňa

Panská 8
Bratislava 811 01
Slovenská Republika

tel.č.
+421 907 907 807
+421 949 333 999

email:
kontakt@darexonline.sk


Tento e-shop podporuje:

heureka.gif

najnakup.jpg

pricemania.gif

pesiazona.jpg

tovar.png
Dunoon

Vážení zákazníci, šálky Dunoon akurát naskladňujeme a v krátkom čase budeme mať v eshope pridaný celý sortiment. Aktuálne ponúkame približne sto druhov rôznych šálok. 

Firma Dunoon vyrába nádherné šálky z pravého porcelánu. Všetky šálky sú ručne vyrábané v Staffordshire v Anglicku. Sú vyrábané v najvyššej možnej kvalite s použitím tradičných výrobných postupov, ktoré boli vynájdené a zdokonalené troma generáciami rodinnej firmy v oblasti výroby keramiky. 

Jedna z veľkých šálok, ktoré ponúka firma Dunoon je pomenovaná po jednom z najväčších Glenov zo Škótskeho "Glencoe". Je to jeden z najstarších tvarov šálok, ktoré firma vyrába. Je to dôkaz toho, že okrem pekného estetického zážitku, ponúkajú šálky Dunoon aj informačnú a vzdelávaciu hodnotu. A ako dôkaz kvality, dobrého a pohodlného držania tejto šálky je aj to, že jej vzhľad pretrval až dodnes a v súčasnosti patrí k najpopulárnejším. 

Vzory a motívy na šálkach pochádzajú od kreatívnych umelcov ako napríklad Caroline Bessey, Jane Brookshaw, Michelle Auborg a mnoho daľších.

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

cart 0.00 € / 0 ks
delivery 0.00 €
Naposledy zobrazené


          U nás môžete platiť:     

credit_cards.jpg